Úvodní strana » Blog » Jak vybrat dárek pro šéfa?

Jak vybrat dárek pro šéfa?

Výběru dárku často věnujeme obzvláště velkou pozornost. Pokud se chystáme obdarovat svého šéfa nebo obchodního partnera, je výběr správného daru o to náročnější. Ne nadarmo se říká: „Jaký vztah, takový dar.“ Můžete být praktičtí a zvolit něco do kanceláře, nebo více osobní a vybírat podle zálib nadřízeného. Sázkou na jistotu je ovšem perfektní prezentace. Pokud vybíráte dárek pro šéfa nebo obchodního partnera, nejdůležitější roli hraje první dojem při předání daru.

Tak jako šaty dělají člověka, správné balení dělá dárek. Ať už jste se rozhodli dát svému oblíbenému nadřízenému honosný dar, nebo tolerovanému šéfovi drobnost z povinnosti, oba dárky mohou zabodovat s tím správným balením. Ve chvíli, kdy dojde k předání balíčku je totiž nesmírně důležité, jak na první dojem zapůsobí. Měla by z něj vyzařovat originalita, odraz vaší osobnosti a snahy ocenit druhého.

Jaký je nejlepší dárek pro šéfa?

Pokud víte, jaké má šéf koníčky, využijte to. Je-li sportovec, určitě jej potěší poukaz na masáž, do wellness nebo další pomůcky pro relaxaci po sportu. Pokud hraje golf, nebudete se asi pouštět rovnou do nákupu sady holí, ale vyberete ozdobné či originální míčky. Praktické typy potěší dárky, které mohou využít v kanceláři, vášnivé řidiče doplňky do auta.

Užitečný a luxusní – dárkový koš

Ideálním řešením, se kterým se vždy nadřízenému trefíte do vkusu, je dárkový koš. Vkusný a univerzální dárek můžete poskládat z kosmetiky, výběru sladkostí, různých delikates nebo alkoholu.

Balení šéfovi i šéfce na míru

Muži obecně preferují spíše jednoduchost, takže k dárkové krabici vybírejte zejména decentní mašle. Pro ženy zvolte naopak zajímavější zdobení, jako jsou embosy, výrazné mašle, dekorace a nebojte se kombinovat více barevných odstínů. V Giftisimo vám dárky zabalíme tak, aby dokonale ladily i s logem vaší společnosti. Gifti Ladies si poradí s každým přáním. Pro šéfy už balily sklenice z broušeného skla, drahý alkohol, ale i domácí zvířata. Obraťte se na nás v kterékoliv z našich poboček nebo na e-mailu sales@giftisimo.com.

BLOG

 • Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Poptávka firem po balicím papíru obvykle vzrůstá na podzim a v předvánočním období, nicméně v obecném měřítku je zájem o kvalitní balicí papír celoroční.

 • Inspirativní snídaně pro B2B

  Inspirativní snídaně pro B2B

  25.10. proběhlo první setkání na téma: Aby váš firemní dárek nezapadl. Přinášíme krátký fotoreport z této akce.

 • Balení dárků na vánočním večírku

  Balení dárků na vánočním večírku

  Pokud patříte do vzácné skupiny lidí, kteří milují balení vánočních dárků, určitě se na předvánoční čas těšíte. Pro ty, kteří naopak mají z tohoto procesu hrůzu, jsme tu my – Gifti Ladies.

Starší články

Střípky z našeho
BLOGU

 • Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Poptávka firem po balicím papíru obvykle vzrůstá na podzim a v předvánočním období, nicméně v obecném měřítku je zájem o kvalitní balicí papír celoroční.

Starší články