Úvodní strana » Blog » Jak originálně zabalit alkohol

Jak originálně zabalit alkohol

Firmy svěřují často šikovným ručkám našich Gifti Ladies balení dárkových předmětů na společenské akce. Tuší totiž, že zabalit je tak, aby vypadaly naprosto neodolatelně, je úkol pro mistry. Jedním z nečastějších dárků na firemních akcích bývá alkohol, a to lahve s kvalitním vínem, whiskey i koňaky. Jak zabalit lahev, aby ohromila obchodní partnery i zaměstnance?

Nabízí se spousta možností, jak drahou lahev elegantně a slavnostně předat. Některý alkohol je možné koupit již zabalený v průhledné krabici, a proto je ideální pokrýt ji ozdobným celofánem či fólií a převázat mašlí. Víno vypadá velmi luxusně v naší červené krabici Linda s nádhernou jemnou stuhou. Láhev se umístí na dno krabičky vystlané hedvábným papírem či plátnem. V případě, že jde o láhev pro ženu, nezapomeňte, že právě ty ocení výraznější výzdobu, jako velké mašle, špendlíky a perličky, které mohou dokonale ladit také s logem firmy.

Netradiční formáty jistí krabice na míru

Pokud potřebujeme zabalit výrobek o netradičních rozměrech, velmi výhodné je využít balení věcí do krabic na míru, které v Giftisimo vyrábíme pro jednotlivce i společnosti. To se týká i alkoholu, který bývá věnován jako dárek šéfovi nebo firemním zaměstnancům společně se sklenicemi z broušeného skla.

Muži ocení kvalitní whiskey, ženy jemné víno

Moderním dárkem pro muže, ať už jde o obchodní partnery nebo přímo o vašeho šéfa, je prvotřídní whiskey, ovocný ušlechtilý destilát (hruškovice, apod.) nebo třeba kvalitní koňak. V případě, že jde o starší ročník destilátu, můžete jeho hodnotu zvýraznit ručně vyrobenou pečetí, která dárku dodá na vážnosti.

Vybíráte alkohol spíše pro ženu? Vsaďte na výtečné šampaňské nebo víno z menšího vinařství, kde pečují o každou láhev s láskou. Naše Gifti Ladies navíc z praxe dobře ví, že ženy potěší za každé situace také květina, a proto se nemusíte bát experimentovat s výzdobou v podobě papírových kvítků, které nepokazí překvapení a na první pohled neprozradí, co se skrývá v balení.

Tip: Pokud chcete věnovat drahé víno obchodním partnerům či firemním zaměstnancům, nezapomeňte k balíčku přidat přání nebo jiné poděkování za spolupráci.

Děkovnou kartičku vám připraví Gifti Lady na míru, nebo si můžete vybrat originální kousek z její ruční výroby.

 

BLOG

 • Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Poptávka firem po balicím papíru obvykle vzrůstá na podzim a v předvánočním období, nicméně v obecném měřítku je zájem o kvalitní balicí papír celoroční.

 • Inspirativní snídaně pro B2B

  Inspirativní snídaně pro B2B

  25.10. proběhlo první setkání na téma: Aby váš firemní dárek nezapadl. Přinášíme krátký fotoreport z této akce.

 • Balení dárků na vánočním večírku

  Balení dárků na vánočním večírku

  Pokud patříte do vzácné skupiny lidí, kteří milují balení vánočních dárků, určitě se na předvánoční čas těšíte. Pro ty, kteří naopak mají z tohoto procesu hrůzu, jsme tu my – Gifti Ladies.

Starší články

Střípky z našeho
BLOGU

 • Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Poptávka firem po balicím papíru obvykle vzrůstá na podzim a v předvánočním období, nicméně v obecném měřítku je zájem o kvalitní balicí papír celoroční.

Starší články