Úvodní strana » Blog » Dárková pohotovost: Expresní balení

Dárková pohotovost: Expresní balení

Objednané dárky přišly na poslední chvíli, za dvě hodiny odjíždíte na služební cestu a vaše firemní reputace je v ohrožení. Není třeba panikařit. Z Giftisimo si pro vaše dárky přijedeme, vše dokonale zabalíme a taxislužbou pošleme zpátky do vaší firmy. Pokud máte dárků opravdu hromadu, přijedou Gifti Ladies balit přímo do firemního sídla.

Balení dárků pro klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance vyžaduje kromě zručnosti a citu především spoustu času. Co ale dělat, když čas na jejich zabalení nezbývá, nebo ho potřebujete využít co nejefektivněji? Dárky můžete poslat z pohodlí vaší kanceláře do Giftisimo, nebo je nechat u nás na pobočce a my se o vše postaráme. Nejen, že ušetříte svůj čas, ale budete mít dárky v luxusním balení v aktuálních barevných trendech, stylové a dokonalé.

Pokud se zrovna nemůžete utrhnout z kanceláře, vše vyřeší taxi. Služba doveze vaše dárky k nám na pobočku, Gifti Ladies je perfektně zabalí podle vašich představ a následně je pošlou taxislužbou zpátky. Díky tomu stihnete pracovní povinnosti a nepřijdete ani o jedinečný zážitek z předání dárků, které pro vás Gifti Lady připraví tak, aby dokonale ladily třeba s logem vaší společnosti. Zařídíme nejen exkluzivní balení, ale vyrobíme vám třeba také krabice na míru.

Pokud se jedná o větší množství dárků, Gifti Ladies z Giftisimo neváhají a ostříleně se vydávají přímo na místo činu. V praxi to znamená, že Gifti Lady obdrží poptávku s přesným termínem a v dohodnutém čase dorazí na místo s veškerým vybavením pro zabalení a zdobení dárků. Takový úkol připravilo jedné naší Gifti Lady ministerstvo, které si objednalo expresní balení celkem šedesáti čtyř dárků. Tato krása vznikla asi za 4 hodiny.

Chystáte i vy dárek či pozornost pro své klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance? Obraťte se na nás: sales@giftisimo.com.

BLOG

 • Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Poptávka firem po balicím papíru obvykle vzrůstá na podzim a v předvánočním období, nicméně v obecném měřítku je zájem o kvalitní balicí papír celoroční.

 • Inspirativní snídaně pro B2B

  Inspirativní snídaně pro B2B

  25.10. proběhlo první setkání na téma: Aby váš firemní dárek nezapadl. Přinášíme krátký fotoreport z této akce.

 • Balení dárků na vánočním večírku

  Balení dárků na vánočním večírku

  Pokud patříte do vzácné skupiny lidí, kteří milují balení vánočních dárků, určitě se na předvánoční čas těšíte. Pro ty, kteří naopak mají z tohoto procesu hrůzu, jsme tu my – Gifti Ladies.

Starší články

Střípky z našeho
BLOGU

 • Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Poptávka firem po balicím papíru obvykle vzrůstá na podzim a v předvánočním období, nicméně v obecném měřítku je zájem o kvalitní balicí papír celoroční.

Starší články