Úvodní strana » Blog » Balení na míru pro firmy

Balení na míru pro firmy

Ve firmách se často říká, že čas jsou peníze. Kdo na to jde chytře, ví, že dneska již nemusí trávit hodiny balením dárků všemožných rozměrů a velikostí. Jednodušší je využít profesionálů z Giftisimo, kteří dárky připraví na míru každému firemnímu zákazníkovi. V Giftisimo mají v malíku balení také netradičních formátů a všechny dárky dokonale vyzdobí nejkvalitnějšími balícími materiály třeba v barvách loga firmy.

Zákazníka, obchodního partnera i nejnáročnějšího klienta můžete potěšit nejen samotným dárkem, ale též jeho obalem. Gifti Ladies zabalí dárky jakýchkoliv rozměrů díky vlastní výrobě krabic na míru. Ani v tomto případě nezůstává kreativita pozadu. Nejen, že si můžete nechat vyrobit krabice a ozdoby v barvách vaší společnosti, ale sami si zvolíte druh papíru, výplně, lepenky a podobu ražby firemního loga. S tím vším vám ochotně poradí Gifti Ladies na našich pobočkách.

Aranžérky z Giftisimo jsou vybaveny těmi nejkvalitnějšími balícími papíry z Itálie a Německa, stuhami, mašlemi a dalšími dekoracemi. Pokud Gifti Lady balí dárky pro firmy, častým přáním bývá rovněž výroba stuhy na míru v barvách loga dané společnosti.

Připravujete i vy firemní dárek či speciální pozornost pro své klienty nebo partnery? Naše Gifti Ladies vám rády vyrobí třeba i speciální dárkovou obálku přesně na míru konkrétní slavnostní události. A protože oceňujeme vlastnoruční výrobky, můžete si u nás objednat také ručně vyráběná přání. Je to jednoduché, stačí, když nám pošlete svoji představu: sales@giftisimo.com.

BLOG

 • Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Poptávka firem po balicím papíru obvykle vzrůstá na podzim a v předvánočním období, nicméně v obecném měřítku je zájem o kvalitní balicí papír celoroční.

 • Inspirativní snídaně pro B2B

  Inspirativní snídaně pro B2B

  25.10. proběhlo první setkání na téma: Aby váš firemní dárek nezapadl. Přinášíme krátký fotoreport z této akce.

 • Balení dárků na vánočním večírku

  Balení dárků na vánočním večírku

  Pokud patříte do vzácné skupiny lidí, kteří milují balení vánočních dárků, určitě se na předvánoční čas těšíte. Pro ty, kteří naopak mají z tohoto procesu hrůzu, jsme tu my – Gifti Ladies.

Starší články

Střípky z našeho
BLOGU

 • Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Poptávka firem po balicím papíru obvykle vzrůstá na podzim a v předvánočním období, nicméně v obecném měřítku je zájem o kvalitní balicí papír celoroční.

Starší články