Úvodní strana » Balení firemních dárků

Zakázkové balení do firem

Balení dárků podléhá módním trendům stejně jako třeba oblečení, jenže kdo z firmy má čas to sledovat? Chcete-li své zákazníky či obchodní partnery zaujmout, obraťte se na specialisty

Víme, jak dárky, co nejlépe zabalit, máme na výběr široký sortiment balicích papírů, stuh a dekorací, a naše usměvavé Gifti Ladies jsou připravené profesionálně zabalit dárky jakéhokoliv tvaru a velikosti. Dárky přijedeme zabalit klidně až k vám do firmy, s sebou budeme mít veškeré vybavení a pomůcky, takže se nemusíte o nic starat. Nebo je můžete přivézt k nám a v domluveném termínu si je odvézt zabalené.

Dárky můžeme převázat stuhou v barvách loga firmy nebo je jinak přizpůsobit dle vašeho přání. Pokud je čas, lze vyrobit i krabičky na míru, třeba s logem vaší firmy. Neváhejte se na nás obrátit s vaším požadavkem.

Naši dárkovou balicí službu si můžete objednat kdykoliv během roku, zvládneme balení menšího množství dárků i hromadné balení, naše šikovné Gifti Ladies nerozhodí ani nákupní mánie v období svátků.

 

Zakázkové balení pro obchodní centra

V předvánočním období přijde vhod každá příležitost, jak ušetřit drahocenný čas. Nabídněte zaměstnancům ve vašem office centru úlevu od náročných povinností a stresu a objednejte si naši dárkovou balicí službu, která je zbaví starostí s balením vánočních dárků.  Vždy usměvavé aranžérky jsou připravené vydat ze sebe to nejlepší, zákazníkům profesionálně zabalí jakýkoliv dárek zakoupený ve vašem obchodním centru. 

Nabízíme vám kompletní serviszajistíme stavbu kiosku, vyškolený personál, materiál na balení dárků (balicí papíry, stuhy) a veškeré příslušenství (lepenky, nůžky atd.). Budeme vám pravidelně reportovat počet zabalených dárků   s periodicitou, kterou si určíte. Poskytneme vám i marketingové podklady pro sdílení na sociálních sítích – fotografie, texty, infografiky.

 

BLOG

 • Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Poptávka firem po balicím papíru obvykle vzrůstá na podzim a v předvánočním období, nicméně v obecném měřítku je zájem o kvalitní balicí papír celoroční.

 • Inspirativní snídaně pro B2B

  Inspirativní snídaně pro B2B

  25.10. proběhlo první setkání na téma: Aby váš firemní dárek nezapadl. Přinášíme krátký fotoreport z této akce.

 • Balení dárků na vánočním večírku

  Balení dárků na vánočním večírku

  Pokud patříte do vzácné skupiny lidí, kteří milují balení vánočních dárků, určitě se na předvánoční čas těšíte. Pro ty, kteří naopak mají z tohoto procesu hrůzu, jsme tu my – Gifti Ladies.

Starší články

Střípky z našeho
BLOGU

 • Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Na velikosti záleží – XXL balicí role

  Poptávka firem po balicím papíru obvykle vzrůstá na podzim a v předvánočním období, nicméně v obecném měřítku je zájem o kvalitní balicí papír celoroční.

Starší články